Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regulamin zakupów

REGULAMIN

 1. Złożenie zamówienia w Hurtowni e-ares.com oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 1. majka-hurt.pl jest hurtownią (zwaną dalej: Hurtownia) i obsługuje podmioty gospodarcze. Właścicielem hurtowni majka-hurt.pl jest firma majka_mw Marlena Wojtaszewska ul.Dzikiej Róży 2 05-870 Bieniewice NIP: 1181705620, VAT UE: PL1181705620. Składający zamówienie (zwany dalej Zamawiającym) oświadcza, że dokonuje tej czynności w imieniu i na rzecz podmiotu gospodarczego. Sprzedaż w hurtowni e-ares.com nie podlega regulacjom prawa konsumenckiego.

 2. Składający zamówienie zobowiązany jest podać dane do faktury (w tym nazwę przedsiębiorstwa i poprawny numer NIP) oraz do wysyłki. Faktura będzie sporządzona na podstawie danych podanych przez klienta.

 3. Wszystkie ceny podawane w naszym sklepie są cenami hurtowymi netto (nie zawierają podatku VAT).
 1. Hurtownia majka-hurt.pl zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian cen produktów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Posiada on również prawo do usuwania i dodawania towarów do oferty, wprowadzania, odwoływania, jak i zmian akcji promocyjnych w dowolnym momencie.

 2. Towar oferowany w naszym sklepie jest nowy, pochodzi on z legalnych źródeł i jest wolny od wad.

 3. Składając zamówienie jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na umieszczenie danych osobowych w naszej bazie. Dane będą wykorzystane do realizacji zamówienia oraz celów marketingowych.

 4. Hurtownia majka-hurt.pl nie odpowiada za błędy będące wynikiem awarii systemu. Hurtownia nie odpowiada za nieprawidłowe dane podane przez Zamawiającego w toku składania zamówienia. W szczególności błędnie naliczone koszty wysyłki, stawka VAT ani cena towaru nie mogą być uznane za ostateczne i podlegają korekcie.

 5. Hurtownia zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości lub części zamówienia. Jeżeli zamawiany produkt jest niedostępny w momencie kompletowania zamówienia, hurtownia dostarcza Zamawiającemu dostępne produkty spośród zamówionych.

 6. Zamówienie towaru następuje po naciśnięciu przycisku "ZAMAWIAM" na stronie Hurtowni i wcześniejszym podaniu wszystkich niezbędnych danych.

 7. Zwrotów towaru nie przyjmujemy.

 8. Maksymalny czas realizacji zamówienia podany jest na stronie produktu.

 9. Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy pomiędzy przedsiębiorcami i powoduje obowiązek zapłaty.

 10. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie (gwarancje produktów nie obejmują uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz).

 11. Dołożyliśmy wszelkich starań aby opisy i zdjęcia produktów w naszym sklepie były dokładne, nie odpowiadamy jednak za zmiany oraz błędy w opisach.

 12. Faktura VAT jest wysyłana drogą elektroniczną. Jeżeli klient życzy sobie otrzymać Fakturę VAT razem z przesyłką powinien umieścić taką informację w uwagach do zamówienia.

 13. Wszelkie materiały udostępniane na stronach serwisu, a w szczególności: tekst, zdjęcia grafika, oprogramowanie chronione są prawem autorskim oraz majątkowym.

 14. Zdjęcia otrzymane przez klienta mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie do celów sprzedaży towaru zakupionego w Hurtowni majka-hurt.pl.
 1. Zamawiający zobowiązuje się do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zamawiania, które umieszczono na stronie majka-hurt.pl.
 1. Hurtownia zastrzega sobie prawo do wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze Sklepu internetowego spowodowanych jego serwisem technicznym, pracami konserwacyjnymi lub pracami nad polepszeniem jego funkcjonalności. Jednocześnie Sprzedawca zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań, by wspomniane przerwy odbywały się w godzinach nocnych i trwały jak najkrócej.

 2. Hurtownia zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Zmiany obowiązują z chwilą ich ogłoszenia na stronie internetowej majka-hurt.pl.

 3. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, o których mowa w powyższym punkcie, będą realizowane na zasadach obowiązujących w momencie ich składania.
 1. Zakupy w hurtowni majka-hurt.pl nie są sprzedażą konsumencką i nie dotyczą osób fizycznych. Zakupu dokonuje tylko przedsiębiorca. W związku z tym zamówień hurtowych nie można zwracać. Wymianie podlegają jedynie produkty uszkodzone, o których nabywca powinien poinformować Matterhorn w ciągu 7dni od odebraniu przesyłki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl